Nano Srebro + Krzemionka – Nano-BioTech

01

NANO SREBRO

+ KRZEMIONKA

Komponent Nano Srebro + Krzemionka
Cząsteczki srebra (Ag), cząsteczki Krzemi SiO2 i H2O,
Wielkość cząsteczek: Ag 6-12nm,
Stężenie: srebro 250 ppm, SiO2 350ppm,
1 litr, produkt ważny przez okres 3 lat od daty produkcji.
Cena – tylko u nas  Komponent Nano Srebro + Krzemionka:

120zł netto (147,60 zł brutto)

Produkt ten łączy zalety nano skali, mianowicie wysoką aktywność biostatyczną nano srebra oraz zalety krzemionki pełniącą rolę nośnika ułatwiającego aplikację produktu w różnych gałęziach przemysłu.
Dzięki swoim unikalnym właściwościom krzemionka z nano cząsteczkami srebra znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:

  • Przemysł rolno spożywczy
  • Przemysł kosmetyczny
  • Przemysł budowlany
  • Przemysł papierniczy i drewniany

Nasze Nano Srebro z krzemem to koncentrat do rozcieńczenia w wodzie destylowanej. Jest bezpieczne nie uszkadza powierzchni. Rozcieńczenie w zwykłej wodzie może spowodować mniejszą skuteczność komponentu.
Skuteczne działanie to 25 ppm w cieczy.

nano srebro

w przemyśle rolno – spożywczym

Nano srebro używany jest do dezynfekcji pomieszczeń, odkażania urządzeń i instalacji (szczególnie przy procesach produkcyjnych gdzie jest wymagany wysoki poziom sterylności), do produkcji materiałów opatrunkowych.
Przy dezynfekcji bakterio i grzybobójczej hal produkcyjnych i innych pomieszczeń, dezynfekcji ciągów klimatyzacyjnych i powietrza w halach gdzie przebywają ludzie Nano Srebra można używać w obecności załogi, bez zabezpieczeń dróg oddechowych.
Do dezynfekcja  odzieży roboczej która jest używana przez pracowników stykających się z procesem produkcyjnym wytwarzania kosmetyków i ich dystrybucji – elementy odzieży nasączone (przy praniu) nanokoloidami srebra, można wielokrotnie prać i nawet po kilkunastu następnych procesach prania, zachowują silne właściwości bakterio i grzybobójcze.
Używany jest również do dezynfekcji bakteriobójczej i grzybobójczej wody przeznaczonej do procesów produkcyjnych oraz do spożycia. Bardzo skuteczne w sadownictwie do oprysków drzew i krzewów. Bardzo skuteczne do przechowywania owoców i warzyw.

Ważna informacja:

Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny został pozyskany z opracowań naukowych badań klinicznych oraz eksperymentów naukowych. Produkt nie jest lekiem! Ze względów prawnych nie może być stosowany w Polsce jako suplement diety i jako produkt spożywczy. Zastosowanie produktu z wyżej wymienionych powodów zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.

SKŁAD PRODUKTU

SKŁAD PRODUKTU

Skład

Składnik aktywny

Pojemność opakowania

Stężenie

Wielkość cząsteczek

Data ważności

Cząsteczki srebra (Ag), H2O, cząsteczki krzemu SiO2
Ag (nanocząsteczki srebra) i SiO2

1 litr

Ag 250 ppm, SiO2 350 ppm

od 6 do 12nm*

3 lata od daty produkcji

* – taki dobór wielkości cząsteczek gwarantuje najskuteczniejsze zwalczanie bakterii, gdyż rozmiar bakterii oscyluje w granicach 150-250nm.